خانه / مقالات / بهترین نرم افزار رستوران – نرم افزار مدیریت رستوران جهت حسابداری

بهترین نرم افزار رستوران – نرم افزار مدیریت رستوران جهت حسابداری

نرم افزار رستوران – نرم افزار مدیریت رستوران – نرم افزار حسابداری رستوران

نرم افزار رستوران - نرم افزار مدیریت رستوران - نرم افزار حسابداری رستوران

نرم افزار رستوران یا نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه، برنامه ویژه حسابداری و مدیریت انواع مراکز فروش اغذیه اعم از: رستوران، فست فود، کافی شاپ، آشپزخانه، سفره خانه، کترینگ، کافه، اغذیه و ساندویچ فروشی و … توسط رایانه می باشد.
سادگی و سهولت کار با نرم افزار رستوران عارف رایانه باعث گردیده است تا در کوتاه ترین زمان، عملیات صدور فیش صندوق و تهیه گزارشات مربوطه را انجام داد. قابلیت تعریف و طبقه بندی انواع کالا در نرم افزار رستوران عارف رایانه، این امکان را بوجود آورده است تا برای هر گونه غذا، نوشیدنی، دسر، سرویس و … فیش صندوق صادر نمود.
مجهز بودن به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی، صندوق و صدور فیش، سیستم انبارداری، صدور اشتراک برای مشتریان، مدیریت پیک و میز و … را از امکانات مهم این نرم افزار رستوران می توان نام برد.
نسخه اصلی این نرم افزار, علاوه بر دارا بودن پشتیبانی، همراه با یک حساب سامانه پیام کوتاه رایگان عرضه می شود.

دستگاه کالرآیدی (Caller-ID) برای نرم افزار رستوران

همانطور که می دانید هنگام سرویس دهی به مشتریان خارج از رستوران، مشاهده آدرس و مشخصات مشتری در نرم افزار، علاوه بر پاسخگویی راحت تر و تسریع در عملیات صدور فیش غذا، باعث کیفیت و سرویس دهی بهتر به مشتریان رستوران نیز می گردد. برای این منظور می توان از از سیستم کالر آیدی موجود درنرم افزار رستوران عارف رایانه استفاده نمائید.  عارف رایانه دستگاه های آی دی کالر مخصوص استفاده این نرم افزار رستوران را نیز به طور مجزا ارائه می نماید. این دستگاه ها از طریق پورت USB به رایانه متصل شده و از ۲ تا ۸ خط تلفن را به طور همزمان مانیتور می نمایند. برای مشاهده مشخصات دقیق، قیمت و خرید دستگاه مورد نیاز خود، بخش دستگاه کالر آیدی را مطالعه نمائید.

معرفی نرم افزار رستوران

نرم افزار رستوران عارف رایانه برنامه ای است که توسط شرکت نرم افزاری عارف رایانه جهت مدیریت و حسابداری رستوران، فست فود، کافی شاپ و انواع مراکز فروش اغذیه تولید شده است.
این نرم افزار رستوران با بهره گیری از بانک اطلاعاتی قدرتمند مایکروسافت اس کیو ال سرور، عملیات فروش روزانه را در سیستم ثبت کرده و علاوه بر صدور انواع فیش غذا و فاکتور های مربوط به خرید و فروش کالا، امکان مدیریت فروش رستوران را برای مدیران فراهم نموده است.
در نرم افزار رستوران عارف رایانه، مدیریت یا منشی رستوران می توانند با تعریف منوی اختصاصی مربوط به رستوران یا فست فود خود، در کمتر از چند ثانیه برای مشتریان فیش صادر کرده و در پایان روز، از فاکتورهای فروش صبت شده توسط سیستم صندوق ، گزارشان متنوع تهیه نمائید. همچنین امکان تعریف پیک موتوری و فروش از طریق دستگاه آی دی کالر (بدون پرسیدن کد اشتراک از مشتری) امکان صدور فیش برای مشتریان خارج رستوران امکان پذیر است.

امکان تعریف میز در نرم افزار رستوران آینده، قابلیت گزارش گیری و تسویه حساب بر حسب میز را برای آن دسته از رستوران هایی که فروش داخلی مبتنی بر میز دارند، فراهم می کند. در این نرم افزار رستوران علاوه بر تعریف میز، می توانید چیدمان میزهای تعریف شده را با توجه به موقعیت میز های قرار گرفته در رستوران خود تعیین کنید. این عمل سهولت و تسریع در عملیات تسویه یا صدور فیش رستوران برای مشتریان را فراهم آورده است. همچنین پشتیبانی
.
نرم افزار رستوران عارف رایانه دارای بیش از ۸ سال سابقه نصب و اجرا در بسیاری از مراکز فروش اغذیه همچون: رستوران، فست فود، کافی شاپ، ساندویچ فروشی، سفره خانه و … یک نرم افزار ایده آل برای مدیریت رستوران و مراکز فروش اغذیه محسوب می گردد. در حال حاضر ویرایش ۲۰۱۷ این نرم افزار، با امکانات بیشتر و امکانات جامع تر نسبت به نسخه های پیشین، قابل دانلود و استفاده باشد.
.
قیمت برنامه رستوران عارف رایانه نسبت به سایر نرم افزار های مشابه ارزانتر بوده و تا کنون بابت پشتیبانی و ارائه آپدیت های جدید در سالهای آتی استفاده از آن، هیچگونه هزینه اضافی از کاربران دریافت نگردیده است. کادر پشتیبانی و توسعه این نرم افزار مفتخر است به اینکه بخشی از مشتریان این محصول را توسط معرفی کاربران در حال استفاده آن بدست آورده است.

امکان استفاده چند منظوره از نرم افزار رستوران

نرم افزار رستوران نرم افزار مدیریت رستوران نرم افزار حسابداری رستوران
در نسخه ی جدید نرم افزار رستوران عارف رایانه امکانی منحصر به فرد وجود دارد که آن دسته از رستوران هایی که به صورت مجموعه ای هستند و دارای چند بخش می باشند (بخش کافی شاپ، بخش غذاهای سنتی، بخش فست فود …)، می توانند با تعریف چاپگر های مختلف برای هر بخش، فیش ها یا فاکتورهای مجزا برای آن بخش صادر نمایند و کل مجموعه رستوران را به  صورت یکپارچه کنترل و مدیریت نمایند. بدین ترتیب پس از ثبت فاکتور فروش رستوران توسط صندوقدار، سیستم به طور خودکار فیش مورد نظر را در بخش مربوطه برای کادر مربوطه (کافه دار، آشپزخانه، مدیریت بخش فست فود) چاپ می نماید.

سود و زیان و خلاصه فروش از کارکرد روزانه رستوران

اگر شما هم جزو آن دسته از رستوران دارانی هستید که وقت و زمان کافی برای گزارش گیری از کارکرد فروش روزانه رستوران را ندارید، بدون شک نرم افزار رستوران عارف رایانه یک گزینه ایده آل برای شماست! این نرم افزار رستوران تنها با یک کلیک، به شما نشان می دهد امروز چه تعداد فاکتور از سیستم صندوق رستوران صادر شده، چه تعداد غذا یا کالای خاص فروخته شده و سود حاصل از آن چقدر بود و شما با چاپ قبض خلاصه کارکرد به راحتی می توانید گزارش فروش هر شپ رستوران را همراه خود داشته باشید.

ویژگی های کلی نرم افزار رستوران

امکان نصب و راه اندازی آسان در کمتر از چند دقیقه توسط هر کاربر و رابط کاربری ساده و کاربر پسند (User friendly) جهت یادگیری سریع
امکان نصب و استفاده به صورت “تحت شبکه” و بر روی بیش از یک رایانه (ثبت و تغییر اطلاعات بر روی رایانه منشی و مدیریت به طور همزمان)
داری راهنمای کامل از مرحله نصب و راه اندازی تا استفاده (بصورت داکیومنت و فیلم)
سرعت بالا در صدور و پرینت چک و امکان تهیه گزارشات متنوع از وضعیت و صورتحساب چک های پرداختی و دریافتی
مجهز به سامانه پیام کوتاه و ارسال پیامک های یاد آوری و گزارشات حسابداری برای بیماران، پزشکان و مدیران تعریف شده
امنیت بالا در نگهداری از اطلاعات ثبت شده و مدیریت کاربران با سطوح دسترسی مختلف
بروز رسانی خودکار نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه در کمتر از چند دقیقه
پشتیبانی آنلاین توسط ایمیل، سامانه پیام کوتاه و نرم افزار ریموت از راه دور توسط کارشناسان

امکانات اصلی نرم افزار رستوران

امکان تعریف و گروه بندی کالا و غذاهای روزانه رستوران و فروشگاه های غذا و کالا
امکان تعیین سقف فروش روزانه برای یک کالا یا غذای خاص
امکان تعریف پیک جهت فروش به خارج از رستوران یا کافی شاپ
امکان تعریف میز جهت فروش و گزارش گیری از فروش داخل رستوران و فست فود
سیستم فروش روزانه و صدور فاکتور فروش (فیش غذا) روزانه در کوتاه ترین زمان و دسترسی آسان
سیستم انبارداری و کنترل ورود و خروج کالا از انبار (ثبت فاکتورهای خرید ، رسید انبار و …)
امکان تعریف پیک موتوری ، میز نامحدود جهت فروش داخل و خارج از رستوران
امکان تهیه گزارش از فروش روزانه رستوران با قابلیت تفکیک نوع کالا ، پیک ، اپراتور و …
امکان تهیه از صورتحساب مشتریان ، بانک و صندوق ، پیک های موتوری
امکان تعریف کاربران با سطوح دسترسی مختلف توسط مدیر سیستم
امکان فروش غذا از طریق دستگاه کالرآیدی
امکان تعریف چند چاپگر در بخش های آشپزخانه، صندوق جهت مدیریت بهتر فروش و سرویس دهی
امکان طراحی قبض اختصاصی توسط مدیر سیستم
دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ
سیستم چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی مدیریت رستوران
سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده کننده از نرم افزار
سیستم گزارش ساز پویا و امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف برنامه با توجه به نیاز مدیر رستوران
سیستم Caller-ID و مانیتورینگ خطوط تلفن مرکز
سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS با پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰
سیستم پشتیبانی خودکار و تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه بصورت زمانبندی شده

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا الکسا برای کاربران …