خانه / دانلود فیلم و سریال / دانلود فیـلم سینمایی نبرد واترلو با کیفیت عالی

دانلود فیـلم سینمایی نبرد واترلو با کیفیت عالی

دانلود فیـلم سینمایی نبرد واترلو با کیفیت عالی

|دانلود فیـلم سینمایی نبرد واترلو با کیفیت عالی از دانلود آهنگ جدید|

دانلود فیـلم سینمایی قدیمی نبرد واترلو با کیفیت عالی

دانلود فیـلم سینمایی نبرد واترلو با دوبله فارسی

http://www.ir2media.net/cvr1/Film-Server/film1/1395/02/03/nabard.jpg

سال شمسی تولید : ۱۹۷۰

ژانر : نوستالژیک , کلاسیک

«نبرد واترلو» اثر «سرگئی باندارچوک» فیلمساز شهیر سینمای روسیه که سال شمسی ۱۹۷۰ ساخته شد، آن روزها لقب یک اثر کلاسیک سینما را گرفته می باشد. باندارچوک فیـلم سینمایی جنگی و همچنین اکشن تاریخی خود را براساس فیلمنامه ای از «اچ.آ.ال.کریگ» ساخت. فیـلم سینمایی محصول مشترک دو کشور شوروی و همچنین ایتالیاست و همچنین تیمی از بهترین بازیگران جدید اروپایی در آن هم بازی دارند.

در آن فیـلم سینمایی «نبرد واترلو» یکی از مهمترین جنگ‌های تاریخ و همچنین آخرین نبرد ناپلئون بناپارت به تصویر کشیده می‌می شود. ناپلئون که بعد از شکست از دشمنان متحد اروپایی خود به جزیره الب تبعید شده بود از تبعیدگاه خود گریز و فرار می‌کند و همچنین بلافاصله حکومت فرانسه را بازپس می‌گیرد. در سال شمسی ۱۸۱۵ جنگی سرنوشت‌ساز میان سپاه فرانسه به رهبری ناپلئون و همچنین نیروهای متحد انگلستان و همچنین پروس و همچنین هلند در منطقه واترلو واقع در بلژیک در می‌گیرد. فرماندهی نیروهای انگلیسی را دوک ولینگتون بر عهده دارد که قبلا سپاهیان فرانسوی را در اسپانیا و همچنین پرتغال شکست داده ولی باید توجه داشت به تا حال رو دروی خود ناپلئون نایستاده می باشد. او در ابتدا از سپاه ناپلئون شکست می‌خورد ولی…

از نبرد واترلو به عنوان نبردی حیاتی اسم می برند که چهره جهان را تغییر داد. آن فیـلم سینمایی که موفق به گرفتن چندین جایزه بین المللی شد، از وجود بازیگرانی مثل رد استایگر، اورسن ولز، کریستوفر پلامر، جک هاوکینز، ویرجینیا مک کنا، دان ادمرلیهی، روپرت دیویس، جیوانی گارکو، یان اوگیلوی و همچنین ترنس آلکساندر بهره گرفته می باشد.
به تصویر کشیدن نبردی مثل واترلو جهت صنعت سینما هیچ وقت کار ساده ای نبوده می باشد و همچنین باندارچوک با فیـلم سینمایی خود چشم اندازهای متنوع و گوناگون و مختلف آن نبرد را با شکوه تمام به دیدن کردن و نمایش می گذارد. بازیگران جدید فیـلم سینمایی خیلی خوب و همچنین با دقت تمام انتخاب شده اند. استایگر خود ناپلئون می باشد و همچنین خیلی خوب در جلد او فرو می رود و همچنین پلامر تمام دیدگاه های ویلینگتن را به شکلی دوست داشتنی و جذاب روی پرده سینما زنده می کند.

 ————————————

دانلود فیـلم سینمایی نبرد واترلو با کیفیت عالی

——————–

کیفیت عالی | ۳۴۰ مگابایت

Download

————————————-

دانلود فیـلم سینمایی نبرد واترلو با کیفیت عالی در تاریخ ۲۳ April 2016 | 10:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

دانلود فیـلم سینمایی نبرد واترلو با کیفیت عالی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

The-Last-Exorcism-2010.jpg

دانلود فیـلم سینمایی The Last Exorcism 2010 با کیفیت عالی

دانلود فیـلم سینمایی The Last Exorcism 2010 با کیفیت عالی |دانلود فیـلم سینمایی The Last …