خانه / دانلود فیلم و سریال / دانلود فیـلم سینمایی ۱۲ مرد خشمگین با کیفیت بالا

دانلود فیـلم سینمایی ۱۲ مرد خشمگین با کیفیت بالا

دانلود فیـلم سینمایی ۱۲ مرد خشمگین با کیفیت بالا

|دانلود فیـلم سینمایی ۱۲ مرد خشمگین با کیفیت بالا از دانلود آهنگ جدید|

دانلود فیـلم سینمایی قدیمی ۱۲ مرد خشمگین با کیفیت بالا

دانلود فیـلم سینمایی ۱۲ مرد خشمگین با دوبله فارسی

http://www.ir2media.net/cvr1/Film-Server/film1/1395/01/27/12-mard-khashmgin.jpg

سال شمسی تولبد : ۱۹۵۷

ژانر : نوستالژیک , درام

۱۲ مرد خشمگین، همینطور اشتباهاً شناخته شده با نام ۱۲ مرد خشن یا ۱۲ مرد خبیث، فیلمی درام محصول سال شمسی ۱۹۵۷ آمریکاست که براساس داستانی تصویری و تلویزیونی به همین نام نوشته رجینالد روز و همچنین به کارگردانی سیدنی لومت ساخته شده‌می باشد. داستان در موردٔ هیئت منصفه دادگاهی متشکل از دوازده فرد یا شخص می باشد که بایستی در مورد گناهکار بودن یا بی‌گناهی جوانی به حکم کشتن و قتل اراده و تصمیم راسخ‌گیری کنند. فیـلم سینمایی به دلیل آنکه تنها از یک لوکیشن در اکثرا و بیشتر طول و همچنین دوازده بازیگر اصلی بهره بری و استفاده کرده‌می باشد مورد توجه می‌باشد. در لیست ۲۵۰ فیـلم سینمایی برتر تاریخ سینمای جهان در وبسایت و مرکز خبرهای جدید معتبر IMDB آن فیـلم سینمایی در رتبه ۸ قرار دارد. همچنین شخصیت مثبت آن فیـلم سینمایی (اراده و تصمیم راسخ گیرنده شماره ۸) در لیست پنجاه قهرمان برتر تاریخ سینما در بنیاد فیـلم سینمایی امریکا (AFI)، در رتبه ۲۸ قرار دارد.

خلاصه داستان: جوانی هجده ساله از اهالی امریکا لاتین متهم به کشتن و قتل پدرش گردیده می باشد. شواهد نشان می‌دهد او با ضربات متعدد چاقو پدر خود را به کشتن و قتل رسانده می باشد، گرچه نوجوان که به نظر ضعیف و همچنین افسرده حال می‌رسد آن اتهام را قبول ندارد با آن حال وجود چاقویی در محل وقوع حادثه که متعلق به نوجوان مذکور می باشد و همچنین او ادعا می‌کند آن هم را مدتی قبل گم کرده و همچنین خبری هم از محل آن هم نداشته می باشد، به عنوان مدرک جرم و جنایت، دلیلی جهت مجرم شناختن او از سوی دادگاه شده می باشد. حال دوازده مرد از طبقات متنوع و گوناگون و مختلف فرهنگی و اجتماعی به عنوان افراد هیئت منصفه دادگاه، مأمور اراده و تصمیم راسخ گیری نهایی در مورد آن پرونده شده‌اند…

بازیگران جدید در «۱۲ مرد خشمگین» نامی ندارند و همچنین از ابتدا تا به انتها آنها را براساس شماره ایی که دارند صدا می‌کنند. در آن بین تنها هنری فوندا و همچنین جوزف سویینی خواهند بود که در انتهای فیـلم سینمایی تماشاگران را آگاه می‌کنند که نامشان به ترتیب دیویس و همچنین مک کاردل می باشد.

 ————————————

دانلود فیـلم سینمایی ۱۲ مرد خشمگین با کیفیت بالا

——————–

کیفیت بالا | ۳۲۹ مگابایت

Download

————————————-

دانلود فیـلم سینمایی ۱۲ مرد خشمگین با کیفیت بالا در تاریخ ۲۱ April 2016 | 11:48 am نشر یافته شده شده می باشد

دانلود فیـلم سینمایی ۱۲ مرد خشمگین با کیفیت بالا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

The-Last-Exorcism-2010.jpg

دانلود فیـلم سینمایی The Last Exorcism 2010 با کیفیت عالی

دانلود فیـلم سینمایی The Last Exorcism 2010 با کیفیت عالی |دانلود فیـلم سینمایی The Last …