خانه / دسته‌بندی نشده / شاسی بلند جدید ایران خودرو

شاسی بلند جدید ایران خودرو

ایران ناسیونال

محصول اچ۳۰ کراس اوور، گروه صنعتی ایران خودرو

به نقل از ایکوپرس، معاون بازاریابی فروش ایران خودرو با اعلام این گفت: خودروی کراس‌اوور اچ۳۰ که مجهز به گیربکس اتوماتیک است با کیفیت قیمت رقابتی و برای گروه‌های مبوسیله درآمدی به زودی به مشتریان عرضه می‌شود. مصطفی خان کرمی افزود: عرضه محصولات مورد نیاز بازار که سطح کیفی و قیمتی مناسب داشته باشد، همـواره مورد نظر کمپانی ایران خودرو بوده با توجه به تقاضای مشتریان جهت خودروی اتوماتیک ، این محصول به زودی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وی گفت: با عرضه این خودرو بخش وسیع ی از سلیقه‌ها نیاز مشتریان به امکانات تجهیزات این خودرو تامین خواهد شد.

خان کرمی تصریح کرد: خدمات بعد از فروش این محصول توسط بزرگ‌ترین شبکه توزیع و خدمات بعد از فروش مجموعه ‌های خودروساز در خاورمیانه پشتیبانی خواهد شد مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده برای مصرف از خدمات مناسب نسبت به ثبت نام این خودرو كار کنند.

وی یادآورد شد شرایط فروش اچ۳۰ به زودی از طریق پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی اینترنتی www. ikcopress. ir اطلاع رسانی خواهد شد.

محصول کراس اوور H۳۰ همچنین گیربکس اتوماتیک (aisin)، مجهز به موتور تی. یو۵ است که استفاده سوخت پایینی دارد. از دیگر امکانات این خودرو می‌توان به ترمز ضد قفل چهار کاناله، سان­روف برقی، مانیتور ۶٫۵ اینچی لمسی، کامپیو‌تر سفر ی، صندلی عقب تاشو، استاندارد ایمنی حفاظت از عابر پیاده و محیط مناسب کابین اشاره کرد.

ایران‌خودرو مدعی شده که این خودرو تریم داخلی زیبا و دیدنی بوده و قیمت مناسب محصول، ارزان‌ترین در عین حال ارزنده‌ترین خودروی اتوماتیک بازار ایران را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آشنایی با دیدنی های تفریحی یونان

تور یونان مروز می‌خواهیم سفر ی را در زمان و محل شروع کنیم، تاریخ را …