خانه / دانلود فیلم و سریال / دانلود فیـلم سینمایی پرنده باز آلکاتراز با کیفیت بالا

دانلود فیـلم سینمایی پرنده باز آلکاتراز با کیفیت بالا

دانلود فیـلم سینمایی پرنده باز آلکاتراز با کیفیت بالا

|دانلود فیـلم سینمایی پرنده باز آلکاتراز با کیفیت بالا از دانلود آهنگ جدید|

دانلود فیـلم سینمایی قدیمی پرنده باز آلکاتراز با کیفیت بالا

دانلود فیـلم سینمایی پرنده باز آلکاتراز با دوبله فارسی

http://www.ir2media.net/cvr1/Film-Server/film1/1395/01/14/parande.jpg

سال شمسی تولبد : ۱۹۶۲

ژانر : نوستالژیک , درام

پرنده باز آلکاتراز فیـلم سینمایی درام امریکایی محصول ۱۹۶۲ و همچنین به کارگردانی جان فرانکن هایمر می باشد. فیـلم سینمایی در مورد زندگی واقعی رابرت استراد (۱۸۹۰-۱۹۶۳) که در زندان آلکاتراز به پرنده باز آلکاتراز مشهور شده بود و همچنین بر پایه رمانی به همین نام از توماس ای. گادیس ساخته شده می باشد. اکثرا و بیشتر سکانسهای فیـلم سینمایی در فضای بسته فیلمبرداری شده اند. سکانس بیرون آمدن جوجه از تخم و همچنین از دیدگاه برت لنکستر یکی از مشهورترین سکانسهای سینماست.

خلاصه داستان: رابرت فرانکلین استراد (برت لنکستر) به جرم و جنایت کشتن و قتل، متهم به هفت سال شمسی حبس در زندان مخوف آلکاتراز می می شود. او به مادرش الیزابت (تلما ریتر) خیلی زیاد تعصب دارد و همچنین هنگام و زمانی که هم سلولی اش عکس مادرش را نگاه می کند به شدت عصبانی می می شود. یکی از زندانیان او را تحقیر می کند و همچنین استراد او را کتک می زند و همچنین به انفرادی منتقل می می شود. هاروی شومکر (کارل مالدن) ریاست زندان با او به مخالفت بر می خیزد و همچنین سعی دارد که کاری کند تا استراد اکثرا و بیشتر در انفرادی بماند. کریمر ، یکی از همکاران او همچنین، می خواهد که مراقب استراد باشد ولی شومکر حرف او را جدی نمی‌گیرد. چند وقت….

بازیگران جدید و همچنین دوبلورها: برت لنکستر (رابرت استراد) – منوچهر اسماعیلی، ادموند اوبراین (راوی) – ابوالحسن تهامی نژاد، کارل مالدن (هاروی شومکر) – بهرام زند، تلما ریتر (الیزابت استراد) – فهیمه راستکار، بتی فیلد (استلا جانسون) – نیکو خردمند، تلی ساوالاس (فیتو گومز) – تورج مهرزادیان، نویل برند (بال رنسون) – ناصر نظامی، ناصر ممدوح (ریاست سوم زندان)، محمدعلی دیباج (مسئول ثبت اسناد ازدواج / ریاست دوم زندان)، منوچهر نوذری (روزنامه نویس و خبرنگار)، محمود فاطمی (دامپزشک پرندگان)، سیامک اطلسی (زندانی شورشی)، علیرضا باشکندی (زندانی شورشی که زخمی شد)

 ————————————

دانلود فیـلم سینمایی پرنده باز آلکاتراز با کیفیت بالا

——————–

کیفیت بالا | ۵۴۵ مگابایت

Download

————————————-

دانلود فیـلم سینمایی پرنده باز آلکاتراز با کیفیت بالا در تاریخ ۱۲ April 2016 | 11:14 pm نشر یافته شده شده می باشد

منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

The-Last-Exorcism-2010.jpg

دانلود فیـلم سینمایی The Last Exorcism 2010 با کیفیت عالی

دانلود فیـلم سینمایی The Last Exorcism 2010 با کیفیت عالی |دانلود فیـلم سینمایی The Last …